COS corporation

RESPECT від COSa!!!


coscorporation

Історія ро3витку репу(опис усіх його гілок)

Історія розвитку хіп-хопу 2:10 Pm
Для недосвідченого слухача вся музика rap і hip-hop може показатися однакової. Але існує цілий ряд рівнів навіть у найпростіший rap композиції. У своїй основі hip-hop – це постмодерністський музичний жанр, що змітає знайомі звуки і тексти, показуючи в зовсім новому світлі непередбачені композиції. Ранні rap запису, традиційно називані "old school" («стара школа»), були виконані за допомогою запису DJs scratching, зациклених барабанів плюс начитування rap поверх ритму, що вийшов. В міру розвитку цього жанру, перша hardcore rap команда Run-D.M.C включила в його виконання hard-rock гітари і божевільний біт, а техніка scratch була замінена семплами. Команда Public Enemy, що використовувала щільну комбінацію семплів, біта і білого шуму, довела технікові семплування до максимуму. Ця команда сприяла появі соціальної і політичної свідомості до hip-hop. Хоча це зникло в 90-і роки, коли напрямок gangsta rap — споконвічно створене командою NWA, що використовувала звук Public Enemy як шаблон — стало основною домінуючою формою. Стиль gangsta rap, що спочатку знаходився в прямої опозиції таким поп-орієнтованим реперам, як MC Hammer, до 90-м років став більш м'якого і стильним, що в остаточному підсумку привело до великого стрибка його популярності. Свідченням цьому служить зоряний зліт музиканта pop-gangsta Puff Daddy.
Alternative Rap

Alternative Rap відноситься до hip-hop команд, що відмовляються відповідати будь-яким традиційним стереотипам rap, таким як gangsta, funk, bass, hardcore і party rap. Замість цього вони змішують різні жанри, додаючи рівні елементи funk і pop/rock, а також jazz, soul, reggae і навіть folk. Хоча командам Arrested Development і Fugees вдалося домогтися успіху і заявити про себе, більшість alternative rap груп залишаються в основному музикантами для alternative rock фанів, а не для hip-hop або pop аудиторії

British Rap

Хоча British Rap можна дуже рідко почути за межами Великобританії і Європи, цей стиль має свої власні традиції і стилістику. Хоча в ньому не можна знайти великої спадщини American hip-hop, але багато британські репери виросли на багатих карибських ragga традиціях, а потім увели місцеві прислівники в hip-hop стилі. Британський rap зародився наприкінці 80-х років, і як трамплін використовував звукові комбінації від Public Enemy. Незабаром багато британські репери стали підмішувати у свою музику елементи acid-house, - у результаті з'явився музичний стиль з більш «важкої» категорії, чим його американський побратим. Хоча там були присутні бляклі копії, зняті з американських реперов, але кращі англійські hip-hop музиканти розділилися на три табори. Існували такі групи, як Prodigy, що змішували hip-hop і rave. Були команди, як Leftfield, що працювали в клубному стилі hip. А також були присутні такі виконавці, як Massive Attack, що сповільнювали ритм hip-hop, додаючи acid-jazz, що в сумі давало trip-hop. Навіть у той час як ці три команди продовжували завойовувати нові території, на музичній сцені було помітне перевага британських реперов, що просто копіювали американців.

Comedy Rap

Comedy Rap - це hip-hop, що призначається для розваги і веселощів. Досить часто, це rap римування смішного змісту, але сама музика — (особливо у випадку з Biz Markie, по деяких джерелах самого крутого репера в стилі comedy rap на сьогоднішній день) може бути інтелектуальної і забавної одночасно. Розквіт Comedy rap припадає на 80-і роки, коли hip-hop був легше в порівнянні з 90-ми роками (тоді gangsta rap був самим похмурим музичним стилем). У цей час існувало трохи rap пародій, таких як Chunky A від Arsenio Hall, але в більшості comedy rap – це сполучень real hip-hop і вуличного гумору.

Dirty Rap

Dirty Rap («Брудний реп») - це hip-hop, присвячений винятково темі сексу. Батьками засновниками цього жанру стали музиканти з команди 2 Live Crew, що була одним з лідерів в області важкого Miami bass. Тому саме цей басовий стиль лежить в основі dirty rap. Більшість композицій dirty rap були просто призначені для вечірок і «заводу» публіки, але вони рідко містили щось цікаве в змісті музики або ліричності.

Dirty South

Стиль Dirty South з'явився в другій половині 90-х років, після того як gangsta rap став широко розповсюдженим у hip-hop. Dirty South нарівно запозичив елементи з альбому The Chronic і вульгарні традиції в команди 2 Live Crew. Це привело до появи кайфового, вульгарного, помішеного на сексі і (природно) богохульного бренда modern hip-hop. Цей стиль одержав свою назву від однойменної композиції Goodie Mob (1995 р.). Саме цей музикант разом з Outkast складав кістах кращих виконавців цього жанру, їхня музика і тексти були більш різких і пронизливими, чим у таких сучасників, як No Limit.

Coast Rap

На самому початку hip-hop ери, весь rap належав напрямкові East Coast Rap. Усі популярні rap виконавці раннього періоду беруть початок у районі New York City — легенди «старої школи», такі як DJ Kool Herc, Grandmaster Flash, Afrika Bambaataa, the Sugarhill Gang, Kurtis Blow і Run-D.M.C. В міру розвитку і просування rap стилю, він ставав більш різноманітних і багатоликим протягом 80-х років, тому музичні центри стали з'являтися по всій країні. Але, проте, напрямок East Coast rap залишалося домінуючої протягом 80-х років. Хоча звучання East Coast rap не було цілком однорідним, але, починаючи із середини і до кінця 80-х років, цей стиль тяжів до більш агресивних биток і комбінацій семплів, а багато хто репери пишалися своїм технічним професіоналізмом у відношенні текстового наповнення. Іншими словами, за рідкісним винятком, East Coast rap став музичним стилем, призначеним більше для напруженого слухача, чим для танцполу, що допомогло перетворити цей жанр у шановну художню форму, більш продуману і комплексну. Типовими представниками цієї «золотої ери» East Coast були такі виконавці, як Eric B. & Rakim, Boogie Down Productions і Slick Rick, усі з яких відрізнялися ліричним напрямком, властивим old-school стилеві, а також важким звучанням EPMD і Public Enemy. На основі East Coast починала свою творчість позитивна команда музикантів Центральної Африки «Native Tongues», зібрана Afrika Bambaataa. Такі групи, як De La Soul, A Tribe Called Quest, the Jungle Brothers більшість інших нью-йоркських команд уплинули на hip-hop наприкінці 80-х років, тому що їх можна було без праці відрізнити скоріше по музичній еклектиці, чим по географічному розташуванню. У 1989 р. команда N.W.A. випустила альбом Straight Outta Compton, що став свідченням тому, що West Coast (район західного узбережжя) «посилив» свій звук і продовжував працювати з різкими, вуличними темами, а в сполученні з можливістю West Coast rap зберігати основну функцію цього звуку, як party music, - допомогло зробити цей напрямок домінуючою силою в hip-hop у 90-і роки. Подальший підйом Southern rap показав, що напрямок East Coast rap не могло більше залишатися чільної, але 90-і роки були ознаменовані успіхом у цьому регіоні. На додаток до Bad Boy, звукозаписної компанії, що належить Puff Daddy і приносить величезні доходи, східне узбережжя (East Coast) випустило на сцену цілий ряд несхожих один на одного, але дуже популярних музикантів, включаючи віртуозного лірика Nas, електронних Fugees and Roots, а також команду Wu-Tang Clan, на яку великий вплив зробив hardcore.

Foreign Rap

Foreign Rap - це hip-hop з rap вставками на будь-якій мові, крім англійського й іспанського. В основному, напрямок foreign rap має європейські корені. Ця музика нагадує Euro dance, а також American hip-hop. Цей стиль не такий твердий, як American або British hip-hop, він вибирає шлях найменшого опору, використовуючи знайому техніку, замість пошуку зовсім нових можливостей. Знаменитим виключенням з цього правила став jazz-rap, що, як і European hip-hop підпав під значний вплив з боку англійських acid house і acid jazz. Пізніше всі ці наробітки були зібрані в європейському hip-hop.

Gangsta Rap

Gangsta Rap почав свій розвиток наприкінці 80-х років. Це напрямок бере початок у hardcore rap. Стиль gangsta rap відрізнявся твердим, гучним звуком. У ліричному відношенні він був така ж різким, як і груба небилиці реперів про міські непорядки. Іноді тескти відрізнялися точним відображенням реальності, а іноді це були просто наповнені перебільшеннями комікси. У будь-якому випадку цей напрямок стало самим успішним у комерційному відношенні в історії розвитку hip-hop з кінця 80-х до початку 90-х років. У процесі свого становлення gangsta rap став причиною значних розбіжностей, тому що деякі консерватино набудовані організації намагалися заборонити поширення альбомів цих музикантів. Навіть тоді, коли групи активістів витиснули кілька команд із лідируючих звукозаписних компаній, вони продовжували створювати нецензурну музику.

Hardcore Rap

У той час як цей термін може відноситися до декількох музичних напрямку, Hardcore Rap відрізняється конфронтацією й агресією, як у ліричному змісті, - це важкий, двайвовий біт, гучні семпли і звукозапис, так і в будь-яких інших сполученнях. Hardcore rap - це твердий, вуличний, напружений і часто загрозливий стиль (хоча останній епітет не завжди має місце, тут також найдеться місце для гумору і яскравих фарб). Стиль Gangsta rap найбільше близько взаємозалежний з hardcore rap, але не вся суть hardcore rap укладена в темах, що належать gangsta, хоча при цьому не можна не відзначити велика кількість збігів, особливо по частині hardcore реперів 90-х років. Уперше hardcore rap з'явився на східному узбережжі (the East Coast) наприкінці 80-х років, коли музиканти почали відходити від клубних ритмів. Музика і слова стали більше відбивати найчастіше тверде навколишнє середовище міста, у яких вона звичайно створювалася і виповнювалася. До винаходу специфічної формули для напрямку gangsta rap такі музиканти, як Boogie Down Productions (Нью-Йорк) і Ice-T were (Лос-Анджелес) у своїй творчості створювали докладні описи щоденного вуличного життя. Плюс до цього, хаотичні звукові комбінації у виконанні Public Enemy установлювали нові стандарти в звукозаписній індустрії, а команда N.W.A. відзначила похмурість способу життя ghetto і gangsta появою енергійного чоловічого початку. На початку 90-х років hardcore rap став синонімом напрямку West Coast gangsta rap. Це продовжувалося до появи в 1993р. Wu-Tang Clan, чий вільний, мінімалістський біт, труби і синтезаторні семпли, стали широко засносовуватися мейкерами музики цього стилю. Різкі, вуличні звуки hardcore rap допомогли йому стати самим популярним стилем, що сполучить у собі елементи hip-hop в останній половині 90-х років. Його основа сьогодні – це часткове сполучень клубних мелодій, зацикленості на грошах/ сексі/ насильстві, властивому напрямкові gangsta і випадкові соціальні коментарі що відбувається. Альбоми таких музикантів, як знамениті B.I.G., DMX і Jay-Z стали платиновими по обсягах продажів. А бренд Master P, що лежить в основі gangsta-орієнтованого Southern hardcore, також став дохідною комерційною силою, навіть у тому випадку, коли він не створював фюжн хітів на такому ж рівні.

Latin Rap

Стиль Latin Rap відноситься до hip-hop і rap, переробленим латино-американськими музикантами. Вони можуть читати rap по-англійському або по-іспанськи, а в музиці часто присутня вплив знаменитих латинських ритмів.

Old School Rap

Old School Rap - цей стиль використовується дуже швидкими rap музикантами, що були вихідцями з New York City наприкінці 70-х – початку 80-х років. Old school («стара школа») легко відрізняється від інших напрямків своїм відносно спрощеним репом — більшість рядків займають приблизно однаковий час, а мовні ритми рідко змінюють напрямок по ходу бітів композиції. Модуляція (зниження голосу) звичайно точно попадає на біт, а коли такого не трапляється, те це не надовго, - звук повертається в споконвічну палітру для швидкого консонансу (узгодження). Основний акцент робився не на ліричну сторону музики, а просто на «старі добрі часи» — це було удалечині від соціально збоченої команди Grandmaster Flash, що значно розширила обрії rap музики. Більшість матеріалів у стилі old school rap мало веселий і жартівливий присмак міських вечірок і дискотек, де він зароджувався. Тримаючися гарного повільного темпу, стиль old school rap очевидно мав відмінний ґрунт для розвитку жіночого репу, однак ніхто не зміг досягти більшого успіху, чим Grandmaster Flash & Furious Five або Sugarhill Gang. Деякі композиції old school гралися в треках disco або funk, а інші були розведені синтензаторним супроводом (останній тип музики, з rap або без нього, був відомий за назвою electro). Історія записаних альбомів у стилі Old school rap починається в 1979 р. З появою двох синглів від Fatback "King Tim III" і Sugarhill Gang "Rарреr's Delight," хоча цей рух розвивався до цього практично 10 років. Студія Sugarhill Records швидко стала центром стилю old school rap і домінувала на ринку звукозапису до того часу, поки в 1983-84 роках Run-D.M.C. не уніс свою лепту в розвиток техніки звучання і не почав розвивати напрямок hardcore urban. Їхній звук і стиль незабаром цілком захопив rap простір, перетворивши клубну орієнтацію old school і funk спадщина 70-х у щось старомодне. При порівнянні з ускладненими ритмами і римуваннями сучасного modern-day rap — або навіть з hip-hop (який вийшов у світло менш чим через 10 років після "Rapper's Delight") — напрямок old school rap може здаватися застарілої і небагато млявим. Однак кращі треки old school продовжують жити, як найкраща музика для вечірок – поза залежністю від нової ери, у якій ми живемо. Це дивно, приймаючи в увагу те активний розвиток музичної культури.

Party Rap

Party Rap - басовий, гучний hip-hop, єдиною задачею якого є підтримка ритму. Плутані, непослідовні тексти, без політичного підтексту, властивому напрямкові hardcore rap, плюс невелика частка майстерності з old school rap. Замість усього цього, ви одержуєте тілько музику, де домінують баси і барабани. Це напрямок тісний зв'язано з музикою Miami bass, але звичайно в композиціях можна зустріти одну єдину вокальну «ізюминку» — як, наприклад, "Da Dip" або хор у "Rump Shaker" — яка робить цей запис що запам'ятовується.

Political Rap

Намагаючись рухатися вперед, залишаючи за атмосферу вечірок у стилі old-school rap, а також спонукувані бажанням забути розчарування, зв'язані з inner-city blues (міський блюз у версії 80-х років), - трохи hip-hop команд вирішили змішати живий ритм із політичною доктриною для створення нового rap стилю. Такі команди, як Last Poets і Gil Scott-Heron, Public Enemy, що надихаються в 70-і роки політичними діячами країни, стали кращими музикантами серед political rap груп. Лідер цього напрямку Chuck D робив фюжн ритмів краще всіх реперів, продовжуючи обвинувачувати уряд (у композиціях "Black Steel in the Hour of Chaos," "Fight the Power"). У своїй творчості він також звертався до таких тем, як культура білої Америки ("Rebel Without a Pause," "Burn Hollywood Burn") і різноманітним соціально-політичним конфліктам ("911 Is a Joke," "Night of the Living Baseheads"). Такі команди, як Bomb Squad, KRS-One і його група Boogie Down Productions також почали висловлювати свою думку, користуючися твердими випадами і докорами убік влади. Прикладом цьому служать композиції "Illegal Business" («Незаконний бізнес») і "Stop the Violence" («Зупиніть насильство»), що підтримували чорношкірих і зверталися до лідерів капіталістичного світу. Те, що спочатку здавалося благодатним ґрунтом для розвитку музичної культури, насправді виявилося дуже недовговічним. Public Enemy зійшов з дистанції після 1991р., і незважаючи на велику кількість свіжих записів від нового покоління політичних реперів (Poor Righteous Teachers, Paris, X-Clan, Disposable Heroes of Hiphoprisy), комерційна перевага й успіх нового hip-hop напрямку — gangsta rap або G-funk — зробили звукозаписні компанії менш активними у відношенні менш успішної музики.

Pop-Rap

Pop-Rap – гібрид hip-hop біта і rap з могутнім мелодійним наповненням, що звичайно є частиною хорової секції (приспів) у структурі стандартної pop-композиції. Pop-rap має тенденцію до зниження агресивності і підвищенню ліричної цінності в порівнянні з вуличним hip-hop, хоча в середині-кінці 90-х років, деякі музиканти змішували цей стиль з hardcore елементами, намагаючись запобігти негативній реакції публіки щодо легкості і загальнодоступності їхньої музики. Стиль Pop-rap зародився наприкінці 80-х років, коли такі виконавці, як Run-D.M.C., L.L. Cool J і Beastie Boys почали виходити на основну музичну сцену. Незабаром після цього такі репери, як Tone Loc, Young MC, DJ Jazzy Jeff і Fresh Prince записали трохи синглів з акцентом на їхніх можливостях розповідати зі сцени добродушні життєві історії, що і стало причиною їхнього величезного успіху в чартах. Їхньому прикладові пішли багато музикантів, випустивши цілий ряд однотипних добрих мелодій для вечірок. Тому що можливість загального прийняття інших напрямків була дуже реальної, те інші музиканти в цей час почали розвивати фюжн rap з R&B і танцювальною музикою. Вони використовували семпли для створення мелодій. З появою в 1990 р. MC Hammer і Vanilla Ice, напрямок pop-rap часто піддавалося глузуванням (а іноді навіть піддавалося судовим переслідуванням) за бажання наслідувати широко відомим хітам, не вносячи в них ніяких значних змін, або взагалі їхній не змінюючи. Такі випадки не змогли остаточно підірвати репутацію цього стилю, тому що багато музикантів 90-х продовжували утримувати лідируючі позиції хіт-парадів, розвиваючи при цьому свое власне звучання (PM Dawn, Naughty by Nature, House of Pain, Arrested Development, Coolio, Salt-N-Pepa, Sir Mix-a-Lot і т.д.). Тим часом яскравий G-funk, що належить Dr. Dre і Puff Daddy's Hammer продовжували незаконно привласнювати собі елементи pop-хітів 80-х років, що і допомогло таким напрямкам, як gangsta і hardcore вилізти на перші рядки чартів. До кінця 90-х років у стилі pop-rap домінували музиканти, на яких уплинули gangsta і hardcore, а також виконавці, що змішують rap і urban soul.

Southern Rap

Southern Rap, схожий на “третє колесо» між East Coast і West Coast hip-hop, з'явився в 90-х роках на багатої музичними напрямками сцені Miami, New Orleans і Atlanta. Наприкінці 80-х років, Southern rap як првило асоціювався з Miami bass music, а також був відомий за назвою "booty rap" за свої запальні ритми і домінування лірики. Основними виконавцями можна назвати команду Luther Самрbеll's 2 Live Crew, що довела тему сексу в його текстах до максимальної межі, провокуючи гучні протести від аматорів цензури по всій країні. Звуки Miami bass поширилися по всій території півдня США, головним танцювальним ритмом нації 90-х років. На цій сцені переважали такі виконавці, як Tag Team, 95 South, the 69 Boyz, Quad City DJ's і Freak Nasty. Усі вони випускали велике кількість хітових синглів (наповнених куди більш відвертими текстами, чим у Campbell). Atlanta належав цілий ряд виконавців у стилі важкого party rap, тут також розвивався більш характерний (і визнаний критиками) стиль, що вмістило в собі класичний Southern soul. Інтелектуальна команда Arrested Development стала першої, що мала величезний успіх на національній музичній сцені 1992 року. Пізніше їхній успіх повторили Organized Noize, особливо OutKast і Goodie Mob. Якщо Atlanta стала творчим центром напрямку Southern rap, то New Orleans був, природно, його комерційною меккою. Master P побудував дохідну імперію за допомогою звукозаписної компнії No Limit. Більшість альбомів, записи на студії No Limit відносилися до напрямку West Coast G-funk, Wu-Tang-style hardcore і нічому іншому, як gangsta ліриці. Студія No Limi випускала музичну продукцію з продуктивністю заводської потокової лінії і стала постійним учасником національних альбомних чартів кінця 90-х років. До кінця десятиліття студія Cash Money (New Orleans) і її house продюсер Mannie Fresh — чий спеціальний підхід дозволив переробити звуковий матеріал Southern bass — зробили дійсний національний прорив, представивши на музичному стилі команду Juvenile як законного конкурента існуючих фаворитів.

Underground Rap

Underground Rap розпадається на двох категорій. Це або hardcore hip-hop, що розширює музичні границі і відрізняється набагато більш цікавими текстами, чим gangsta кліше, - або hardcore gangsta rap, що зібрав у собі всі музичні і ліричні стереотипи цих жанрів. Ці два стилі сходяться в тім, що приділяють однаково мало уваги традиціям і умовностям основної музичної культури, - вони прославляють свій статус незалежності. Underground rap записується на великих студіях менше, ніж hip-hop, але часто звучить однаково.

West Coast Rap

West Coast Rap домінував на hip-hop сцені в середині 90-х років, створюючи популярність напрямкові, що з'явився, gangsta rap і продовжуючи статус Dr. Dre, як однієї із самих впливових фігур з rap історії. Хоча, навіть якщо запатентований Dre стиль G-funk багато в чому визначав звук і стильову спрямованість на західному узбережжі (West Coast), те каліфорнійська rap сцена була набагато різноманітніше. У середині-кінці 80-х років, West Coast rap в основному імітував East Coast party rap, вважаючи своєю батьківщиною майстрів «старої школи» (old-school). Однак, як Los Angeles, так і Bay Area незабаром виявилися дуже родючим ґрунтом для розвитку музичної культури. У Лос-Анджелесі записувалися Ice-T у стилі proto-gangsta, впливові музиканти з вираженою перевагою Latino ритмів Cypress Hill і пародійні Pharcyde; а район Bay Area у свою чергу представив прихильників «блакитних» ритмів Too $hort, добродушних Digital Underground, P-Funk, а також прорив на pop сцені музиканта і реп виконавця MC Hammer. Коротше кажучи, West Coast rap став таким же електронним і важко обумовленим, як East Coast rap. Однак, альбом команди N.W.A. за назвою Straight Outta Compton (1989р.) у стилі ganhstra-rap установив більш визначений формат стилю West Coast style — його звук відрізнявся твердістю і мінімалізмом, а тематика чергувалася від грубого гедонізму до справедливо обурених коментарів соціальної політики. Після відходу з команди N.W.A., Ice Cube почав сольну кар'єру і записав кілька альбомів, у яких простежувався той же ліричний тон, але використовувався гучний звук у стилі Public Enemy. А його колега Dr. Dre відкрив команду Snoop Doggy Dogg, підписав контракт зі студією Death Row Records, де наприкінці 1992 р. вийшов альбом The Chronic, що визначив напрямок G-funk і тим самим дав початок появі цілого ряду наслідувачів. В альбомі The Chronic використовувався в основному стиль gangsta — тобто жалібні синтезатори, розкотисті біти P-Funk і глибокий, повільний ритм. Відзначимо також, що цей альбом зробив студію Death Row найбільшою звукозаписною компанією в стилі hip-hop початку 90-х років, що працює з хітами таких виконавців, як Snoop, Warren G., Tha Dogg Pound і багатьох інших. Суперечлива зірка напрямку gangsta 2Pac почав працювати на цій студії наприкінці 1995р., перетворивши в суперзірку після виконання дуетом з Dre композиції "California Love". А Coolio вибрав більш pop-орієнтовану версію напрямку West Coast і пробився на верхні рядки хіт-парадів на початку цього ж року (1995 р.) з піснею "Gangsta's Paradise." Однак, домінування звучання West Coast незабаром зійшло на немає — 2Pac був убитий у 1996р., Dre пішов з музики, а президент компанії Death Row Suge Knight був взятий під варту за махінації. До кінця 90-х років, основна увага hip-hop виконавців було спрямовано знову до East Coast, а також до уже розвивається південному напрямкові (South).

Музичний стиль Jazz-Rap

Стиль Jazz-Rap був спробою з'єднати разом афро-американську музику минулих десятиліть з новою домінуючою формою сьогодення, що дозволило б віддати данина і вселити нове життя в перший елемент цього фюжн, а також розширити обрії другого. Тоді як ритми jazz-rap були цілком запозичені з hip-hop, те семпли і звукова текстура в основному прийшли з таких напрямків музики, як cool jazz, soul-jazz і hard bop. Цей стиль був самих крутих і знаменитим серед інших напрямків hip-hop, а багато виконавців демонстрували афро-центристську політичну свідомість, додаючи цьому стилеві історичну вірогідність. Приймаючи в увагу інтелектуальний ухил цього напрямку, не дивно, що jazz-rap ніколи не став фаворитом вуличних тусовок, але тоді про це ніхто і не думав. Самі представник Jazz-rap називали себе прихильниками більш позитивної альтернативи рухові hardcore/gangsta, що потіснив лідируючу позицію rap на початку 90-х. Вони також намагалися поширити hip-hop серед слухачів, що не можуть прийняти або зрозуміти зростаючу агресію міської музичної культури. Таким чином, jazz-rap знайшов основу частину своїх шанувальників у студентських гуртожитках, а також підтримувався цілим поруч критиків і фанатами white alternative rock. Команда Native Tongues (Afrika Bambaataa) — цей незакомплексований нью-йоркський колектив, що складається з афро-американських rap груп — став могутньою силою, що представляє стиль jazz-rap, включаючи такі групи, як A Tribe Called Quest, De La Soul і the Jungle Brothers. Також відомими музикантами, що почали своя творчість, раніш були Digable Planets і Gang Starr. У середині – кінці 90-х років, коли alternative rap став розбиватися на велику кількість підстилів, jazz-rap не часто ставав елементом нового звучання, однак, команда the Roots часто вставляла його в «живі» інструментальні hip-hop композиції.
 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2231 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Цікаво.

цікаво прочитати

АВТОРУ +5

ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!!! чувак все знає

недуже багато знаю звітси
Прикольно !!!!
Група Центр до якого репу відноситься?
Нарко реп -)) всі там були, всі там будем -)
ааа я не знав
Please rate my video on YouTube http://vli.su/youtube
Уникальное средство для похудения http://hudeem.gamesonlinefree.ru и БЕСПЛАТНЫЕ подарки и голоса ВКОНТАКТЕ http://minskygame.ru
подскажите пожалуйста на каком движке сделан этот сайт http://xacgaz.ru/graphicriver-boombastic-square-photoshop-action-12327005/
http://www.seats.pl/motoryzacja/meska-pasja Purchasing a new or used vehicle might be a hard method unless you know what you are actually performing. By educating yourself about automobile store shopping before you head to the dealership, you may make things much easier on your own. The following advice might help your next purchasing getaway be enjoyable. Usually take a auto technician together when looking for a brand new vehicle. Vehicle dealers are popular for marketing lemons and you do not desire to be their after that target. If you can not get yourself a mechanic to think about cars along, at the very least be sure that you have him review your last choice prior to buying it. Know your limitations. Prior to starting shopping for your car or van, determine what you can manage to pay out, and follow it. Don't forget to include fascination with your computations. You will probably pay about 20 percent as a payment in advance also, so prepare yourself. Just before visiting a dealership, know what kind of motor vehicle you need. Study all of you alternatives just before buying so you can determine what works well with your financial budget and loved ones needs. Seek information to determine simply how much you should be paying for any probable vehicle. Before you sign any commitment make time to study each line, including the fine print. If there is anything listed that you do not recognize, will not sign up until you have an response which you comprehend. Unsavory salesmen can use a contract to place several service fees that had been not talked about. If you retain the preceding suggestions under consideration the next time which you go looking for a auto, you will be more likely to get a full deal. Purchasing a automobile does not have to become headaches. Use the ideas with this article and you could get the auto you would like at a excellent value.
someone to write my paper https://expertwriting.org/?cid=2190
http://kino-onlines.ucoz.net/index/8-31625 смотреть мультфильм последний охотник на ведьм 2015
http://www.mongdep.vn/component/k2/itemlist/user/98506 фильмы онлайн фантастика
http://www.christian-hip-hop.net/component/k2/itemlist/user/64708 дата выхода HD 720 фантастика
http://vancouvertutorpro.com/component/k2/itemlist/user/167130 смотреть мультфильм военно
http://vyshivaj.ru/user/MichaelReoth/ дата выхода HD 1080 фильм бесплатно полный фильм http://www.etuttor.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=95037
http://tx.zjchina.cc/space-uid-27399.html На андроид новинки кино 2016 полный фильм http://bankrot.time-lex.ru/component/k2/itemlist/user/43247
http://xn--33-9kc8dn.xn--p1ai/component/k2/itemlist/user/14485 дата выхода торрент бесплатно
http://getaelektrik.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=115286 На андроид ютуб фильмы 2016 полный фильм
http://www.dapoffice.com/component/k2/itemlist/user/117606 дата выхода HD 1080 скачать смотреть онлайн полный фильм
http://beotek.com.tr/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=107468 На андроид фильмшки из фильма полный фильм
http://warezluan.com/user/Charlesriz/ смотреть фильм про войну 1941
BREAKING NEWS!!!!!!!! -> http://breakingnews.goohle.co.ua
Afhdjhfdifj jfbdjw efwjjfwefkwenwj gbfhewifw gbuewhifjw weifhwef jvsnkqwkf jqwokd n jwegjwfoewjih fnejnfbvuef fijiwrotpojegi owkemwnjrj rowjrokwk nirjwok wn wjrkwkr bvncmcieughfijdf hiwjeow jw riwjoe wkkfn iw jrwjfeigeiwkjfehbks srhreiutregreshv hur erh weiiewhbahewvhjvetjhwahj vahwtvhwebrbw hbewhr rwhetiuawhhewahtbehtbwehjbfsdhlfuh hfwebfa
Men's Hair Removal Cream r.e.m. hair removal Hair Removal for Men hair removal oil hair removal groupon http://htamoveis.com.br/component/k2/itemlist/user/208853 Hair Removal for Women hair removal head http://zocadance.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=215481 http://www.associazioneargenis.org/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=42260 http://tattooink.com.mx/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=141272 is-ipl hair removal hair removal tria http://en.selma.ua/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=9939 hair removal young age Hair Removal for Men r.e.m. hair removal hair removal hard wax Hair Removal Creams
http://bit.ly/2kfZalz - как заработать деньги в интернете без вложений 500 в день http://bit.ly/2kfZalz - быстрый способ заработать денег без вложений http://bit.ly/2kfZalz - подскажите как можно реально заработать в интернете без вложений http://bit.ly/2kfZalz - браузерная игра в которой можно заработать реальные деньги без вложений http://bit.ly/2kGokIP - быстрый заработок биткоин без вложений http://radikal.ru - http://s020.radikal.ru/i713/1702/36/dd773f91a2f3.gif http://bit.ly/2kGokIP - заработать без вложений 500 руб http://bit.ly/2kGokIP - как можно заработать в интернете без вложений в украине http://bit.ly/2kfZalz - можно ли заработать на интернете без вложений http://bit.ly/2kGokIP - где реально можно заработать деньги в интернете без вложений http://bit.ly/2kfZalz - где заработать реально деньги без вложений надежный курс по заработку Онлайн приватный чат http://bit.ly/2lNScBv Как заработать в интернете. Уроки. Рекомендации. Мануалы. https://bolt53.blogspot.ru ~best~
Короче тут утилизация автомобилей http://ktonaavto.ru/avto-faq/pdd-i-shtrafy/kak-utilizirovat-avtomobil-bez-dokumentov-i-nomerov.html utilizacia-automobiley.ru utilavto.com avto-flot.ru auto-wiki.ru
http://eroticpro.ru/na-kamnyax-da-golaya Голая девушка с растрепанными длинными волосами на камнях
http://zz.ts867.com/home.php?mod=space&uid=4311 скачать бесплатно смотреть
http://www.faraguna-werkzeugprofis.de/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=16211 дата выхода HD 720 посмотреть онлайн 2016 полный фильм
http://www.comune.roiodelsangro.ch.it/component/k2/itemlist/user/58259 дата выхода HD 720 см онлайн полный фильм
My new blog project language therapist urban dictionary the cotton baby tops http://sissy.adultnet.in/?view.breanna used breast forms women as victims poem about feminism lesbian report hair salon owner married male free hypnosis session sissy feminization hypnosis
All Toronto condo projects are here: http://www.condoprojects.ca/
Here you can see the list of girls who show their naked bodies and masturbate for you online! http://eroticpro.ru/veb-kamery-v-rezhime-onlajn-s-russkimi-devushkami
Перейти на сайт http://moneyinvestiv.ru/ - Click here!..
My published project is next! android unlocked phones free mobile weatjer app android programming book games of temple run free android themes download http://games.android.telrock.net/?dispatch.diana free games online download download free movies to android royalty free photos game download app for android download a free sex video
Started new web stand out virtual sex apps apps whats download axis mobile application download free emoji android app development platforms http://pornapps.xblog.in/?dispatch.paola live wallpaper hd 3d best app for free movies how to download movies to android 100 best apps for android tablet android games free download
st.petersburg.russia.expat.forum.spbexpat.ru
Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro
ООО «Компания Промальянс» занимается поставками высококачественных металлических изделий. Метизная продукция, представленная на нашем сайте — сварная сетка, проволока вязальная, канат, оцинкованный трос, крепёж. Обращайтесь к нам по эл-ной почте и телефонам, так-же предлагаем оцинкованную сетку из пр-ки ВР-1, сетка кладочная рулонами и картами, тканая стальная сетка, нержавеющая и латунная, сетка (плетеная) рабица оцинкованная, с ПВХ покрытием и без покрытия. Наш сайт: http://www.metizniki.ru тел./факс: (4862)33-74-66, (4862)48-58-05
игры гонки недфорспид мост вантед играть http://nedforspid-shift.weebly.com/most-wanted.html играть в недфорспид мост вантед бесплатно без регистрации
Check out http://www.iomoio.net and download any song you want...
активатор windows 10 kms скачать http://checkthis.com/kmsauto windows 7 активатор daz
Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro
Любой текст 2 слова
Сетка сварная оцинкованная для клеток, птичников, звероферм, в строительство 16х48х2, 16х24х2, 24х24х2, 24х48х2, 48х48х2мм, для точного расчета и заказа сетки 16х48, 24х24 и др. Обращайтесь к нам по эл-ной почте и телефонам, так-же предлагаем оцинкованную сетку из пр-ки ВР-1, сетка кладочная рулонами и картами, тканая стальная сетка, нержавеющая и латунная, сетка (плетеная) рабица оцинкованная, с ПВХ покрытием и без покрытия. +7(4862)73-54-51
Joe Rich They tempt with their luscious bodies and beautiful faces, they astonish with their wicked desires, their strong orgasms with rich squirting remind you about an earthquake! Their passion overwhelms you and draws on The Classic Porn! Cole Stevens Porsche Lynn http://peter-north-porn.com/ - Vintage Asian Porn Barbara Monti http://roberto-malone.com/ - Vintage Photos vintage black slave porn screaming orgasms http://roccosiffrediporn.com/ - Classic Porn Mov We'll open the mysteries of the past for you. And we mean nothing but mouth watering retro vintage porn from which the today's adult industry originated. Natural tits and shaggy beavers, normal size dicks and true orgasms you'll love this world of sincerity and wild passion! The vintage girls knew they looked hot and irresistible just the way they were no implanted breasts and asses, no artificially plump lips or false nails, and that's probably the reason they devoted all energies to sucking cocks and riding them. And even when standing in doggy they showed the best of themselves! christy canyon vintage porn pics
Good afternoon Like to blow my nickname (Liza54) http://tourspaine.ru/?u=4cl82kk&o=8t4kazw&t= - << go here...>> erikaparty.top/?u=4cl82kk&o=8t4kazw&t= http://tourspaine.ru/?u=4cl82kk&o=8t4kazw&t= - http://img-host.org.ua/thumbs/774f83a02f52774de4326e63da7cec29.jpg
My revitalized page http://europe.meet.erolove.top/?diagram.princess photos cards date russian adults diaper dating for tall people man looking for a woman
Porn from community networks http://lesbian.xblog.in/?reserved_asia erotic retreat sexy erotic jobs erotic asphyxia
Buy Low Ламинин Laminine LPGN from $ 29 . Купить Ламинин от 29 usd Discover WHY Hundreds of thosands of people have taken LAMININE
New project http://breastsxl.blogporn.in/?post.allyson avatar ang porn chubby latina porn john holmes the porn star video porn sites redhottv porn milf chrissy
free shipping top discount diy nude blyth doll item no 147 doll limited gift special price cheap offer toy, https://shop-number.one/products/free-shipping-top-discount-diy-nude-blyth-doll-item-no-147-doll-limited-gift-special-price-cheap-offer-toy
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. Good luck ;)
[URL=http://antireklama2017.ru][IMG]http://eropix.xyz/i/3000p0p0U031U7V2_preview.jpg[/IMG][/URL] игра в окопе как получить талоны zzzf Удаленно насерфил вебсайт ответов на уроки попереписываемся? http://www.avto-kia.com/user/gddddzz/ На работе почувствовал на себе ресурс с рецептами блюд из свинины в интернете http://kras-meria.in.ua/user/buuuuzzzova/ Почему же разведал домен экзаменационных билетов на форуме http://xn--ohq554a3zm.com/home.php?mod=space&uid=751643 На первых порах откупорил вебсайт решебников для школьников в паутине http://www.dahansq.com/home.php?mod=space&uid=105658&do=profile&from=space В мае выявил сервис рисунков на теле без границ http://torrent-films.net/user/taaatttto/ В былые времена почуял сервис с модельных сцен в интернете http://forum.wyrobynaturalne.eu/member.php?action=profile&uid=15474 По доброй воле разыскал адрес лучших электронных книг зарегистрируйся http://mundo.adjaranet.com/user/vsssseeeknigg/
Rony Abovitz is a criminal fraud – Theranos of AR. With Microsoft’s Hololense releasing beautiful working product and leaving Abovitz’s grandiose bullshit promises in the dust, Abovitz, not able to deliver the produict, is hiding a shameful secret – he was ousted at his previous company because he was and still remains incompetent. Motivated solely by revenge, Abovitz continues to create management mayhem. Abovit’z equally ignorant investors are losing their money as assclown Abovitz continues to deceive his investors and public about being able to built the over-promised product and sexually harass current and former employees of Magic Leap. But what’s his trick? - an indifferent board of directors. Who are they? Already mentioned Alibaba (headed by Jack Ma), Sundar Pichai (CEO of Google), Scott Hassan and Larry Page, co-founders of Google. They each tacitly approve Abovitz’s  self-aggrandizing behavior by publicly not stopping his all but criminal incompetence. Investors – stop loosing your money by backing Jonestown cult leader Abovitz. [url=http://www.wired.com/2017/05/magic-leap-bias-suit-sexism-sign-failure/]FIRE ABOVITZ!!! Stop the nonsense and criminal harassment.[/url]
[b]Stromectol[/b] is used for treating infections caused by certain parasites. Stromectol is an anthelmintic. It works by killing sensitive parasites. Stromectol as known as: Ivectin, Ivenox, Ivera, Ivergot, Ivermec, Ivermectina, Ivermectine, Ivermectinum, Ivert, Ivexterm, Kilox, Mectizan, Quanox, Revectina, Scabo, Securo, Simpiox [url=http://fhbroute.com/5.html?group=MedFor¶meter=Srtromectol]BUY CHEAP STROMECTOL NOW[/url] TAGS: [b]buy Stromectol online[/b], [b]Stromectol 3 mg[/b] on line stromectol stromectol without prescription [url=https://kentuckypreps.forums.rivals.com/threads/buy-lioresal-cheap-no-prescription-lioresal-online-fast-shipping.114586/]buy lioresal online[/url] stromectol online buy stromectol online without prescription stromectol without prescription [url=https://kentuckypreps.forums.rivals.com/threads/buy-cytotec-online-without-rx-cheap-cytotec-pills-for-sale.75037/]buy cytotec online without rx cheap[/url] buy stromectol online stromectol purchase [url=https://kentuckypreps.forums.rivals.com/threads/buy-lioresal-cheap-no-prescription-lioresal-online-fast-shipping.114586/]buy cheap lioresal no prescription[/url] over the counter stromectol buying stromectol stromectol order online [url=https://kentuckypreps.forums.rivals.com/threads/buy-augmentin-online-no-prescription-cheap-generic-augmentin.75214/]buy cheap generic augmentin[/url] buy stromectol without prescription buy stromectol no prescription stromectol purchase where to buy stromectol [url=https://kentuckypreps.forums.rivals.com/threads/buy-ampicillin-online-no-prescription-cheap-ampicillin-for-sale.114352/]buy cheap ampicillin online[/url] buy stromectol purchasing stromectol online
All Toronto condo projects are here: http://www.condoprojects.ca/
Обслуживание и ремонт легковых автомобилей Volvo Автосервис Volvo в МосквеУслуги У вас автомобиль от шведского концерна Volvo? Авто от этого производителя требует регулярного обслуживание Вольво, а ремонт Volvo, является сложной задачей. Профессиональные услуги для автовладельцев предлагает автосервис Volvo «Вольво». Мы предоставляем свои услуги жителям Москвы и всей Московской области. Диагностика автомобиля Бесплатно Считывание кодов поломок Бесплатно Консультация специалиста Бесплатно Обнаружение дефектов Бесплатно Наши услуги Техническое обслуживание Автомобиль прослужит Вам долго, если регулярно проходить техническое обслуживание. Не гонитесь за самой низкой ценой на рынке при выборе сервиса. Вы должны понимать из чего она складывается. Узнайте у нас о регламенте ТО и его ... Диагностика и допоборудование Диагностика и допоборудованиеВладельцы автомобилей Вольво, а давно ли вы проверяли свой Вольво? Малейшая неисправность автомобиля может привести к неприятной, а иногда не безопасной дорожной ситуации. предлагает Вам совершенно бесплатно провести контроль технического состояния.Профилактические работы Профилактические работы Профилактика деталей и систем всегда дешевле, чем ремонт. Узнайте, что и когда необходимо обслуживать в вашем автомобиле, чтобы он служил долго и не доставлял хлопот. В этом разделе мы поделимся своими знаниями и опытом.Капитальный ремонт Капитальный ремонт Узлы и агрегаты Вольво выходят из строя. Решений может быть два: установка новой запасной части или ее ремонт.Новые агрегаты стоят дорого. Мы предлагаем оптимальное решение по ремонту узлов. Вы получите оптимальную цену и гарантию. Слесарный ремонт Слесарный ремонт Современные автомобили Вольво имеют сложную техническую конструкцию. Выбрав сервис с минимальной стоимостью работ,вы далеко не всегда сэкономите. Исправлять ошибки всегда дороже. Выберите — сервис с оптимальной ценой и отличным качеством! Замена стекол и обработка кузова Замена стекол и обработка кузова Потратить минимум денег и получить максимальное качество – перед этим выбором стоит каждый автолюбитель. Мы поможем вам сэкономить и получить оптимальное соотношение цена/качество/время. Записывайтесь!Если у вас нет времени или желания подыскивать официальный сервис Volvo в вашем районе, лучшим решением будет обратиться к нам.Наш специализированный сервис Вольво предлагает максимально доступные цены на услуги и запчасти — до 40% ниже, чем в официальных сервисных центрах. Наш сервис Вольво в Москве оказывает самый широкий спектр услуг. Специалисты осуществляют:техническое обслуживание автомобилей. Сюда входит комплексная диагностика, считывание кодов поломок, проверка и доливкатехнических жидкостей, замена моторного масла, воздушного, масляного, топливного, салонного фильтров; Познакомьтесь с нашей командой!АВТОСЕРВИС ВОЛЬВО – АВТОСЕРВИС VOLVO В МОСКВЕ И МОСКОВСКОЙ ОБЛАСТИ • замена деталей и жидкостей. К нам вы можете обратиться для квалифицированной замены ГРМ, колесных дисков,тормозных колодок, масла и т. д.; ремонт Вольво в Москве и Московской области. Работники нашего сервиса отремонтируют двигатель, АКПП, ходовую часть,электрику и т. д.; • шиномонтаж и регулировку сход-развала. Работы осуществляются на профессиональном оборудовании с использованием качественных расходных материалов.Почему стоит обратиться в Вольво? Обращение в наш автосервис Volvo — это качественные услуги для владельцев легковых авто моделей XC90, XC60, XC70, S40, V50, C30, C70 и др. Вот лишь главные преимущества сотрудничества с нами: • ремонт и обслуживание выполняются согласно нормативам завода Volvo; • используются исключительно оригинальные запчасти или качественные аналоги (по желанию клиента); • сотрудники имеют опыт работы у официального дилера и регулярно проходят обучение; • автосервис Вольво дает гарантии на все виды работ и запчасти; • наличие полной технической документации, специализированного диагностического и ремонтного оборудования, сертифицированного заводом Volvo; • при каждом посещении нашего сервис Вольво системы вашего авто будут проверены на безопасность; • строгое согласование работ с заказчиком и соблюдение сроков. Выбирайте для вашего Volvo сервис, который обеспечит долговременную, эффективную и безопасную рабоверьте свое авто профессионалам! ОБСЛУЖИВАЕМ И РЕМОНТИРУЕМ ТОЛЬКО ЛЕГКОВЫЕ АВТОМОБИЛИ VOLVO (ВОЛЬВО) • Volvo xc 90 • Volvo xc 60 • Volvo V70/xc 70 • Volvo S60/V60 • Volvo S40 • Volvo V50 • Volvo c30/ с 70 Мы всегда поможем найти запчасти вольво хс90 РЕМОНТ И ОБСЛУЖИВАНИЕ АВТОМОБИЛЕЙ VOLVO (ВОЛЬВО), БЕЗ ПЕРЕРЫВОВ И ВЫХОДНЫХ В МОСКВЕ И МО. Отзывы наших клиентов Искал сервис, где по разумным ценам можно поменять масло в АКПП и муфте халдекс на XC90. Наткнулся на сайт + есть несколько неплохих отзывов о сервисе на просторах инета. Порадовала организация сайта: удобная навигация, ничего лишнего, информацию можно найти быстро. Значит и в головах тоже порядок. Записался, приехал, все поменяли грамотно и быстро. На сервисе нашли и рассказали о неисправности тяги вихревой заслонки (я об этом знал, болезнь двигателей D5). Причем не кошмарили, как на других "сервисах", что машина завтра станет и на эвакуаторе к нам привезете... В общем, спасибо, за грамотную работу! Замена масла в АКПП и муфте халдекс Увидел сайт, созвонился, приехал. Был удивлён скорости ремонта, порадовали качество и ценик. Ребята - профи! Спасибо! Конечно же, в такие сервисы хочется приезжать на обслуживание авто снова! Обслуживание Буду краток: коллективу Вольво большое спасибо!!! Так дешево и по-честному, масло АКПП за 10 тысяч нигде не меняют. Замена масла - так дешево! Volvo S40 куплена в 2003, пробег 210 т.км. Разрядил акк. батарею - that's my fault - оставил включенными габариты, да и батарея была уже на исходе. Купил и поставил новую батарею - электрика не работает, думал всё ... Привезли меня в воскресенье, ребята все проверили, протестировали и ... завели. Оказалось, что у купленной батареи не хватило заряда. Ребятам спасибо и удачи! Не завелся У меня S80 2.5Т пробег 64 т.км. Со своим автомобилем горя не знаю. Но вот, как майская жара ударила, ехал в пробке на дачу и ... у меня загорелось сообщение о высокой температуре двигателя, отключился кондиционер. Очень, надо сказать, неприятная ситуация. Кое-как с остановками доехал до сервиса Вольво . Оказалось - наглухо забиты радиаторы (такой уж у нас климат). Все промыли, прочистили, и я еще поставил защитные сетки в бампер, чтобы камни не летели. Так что теперь у меня всё снова хорошо! Я закипел! Добрый день! Меня зовут Сергей. У меня ХС 90 2,5Т 2012 г.в. Была проблема - периодически, при повороте и торможении, появлялся стук спереди. Все проверяли, найти ничего не могли. Меняли рычаги, сайлент-блоки подрамника, а результата не было. И тут я, в отчаянии, заехал в Вольво . Все лишь разобрали, почистили, смазали, собрали передние суппорта ... и ВСЁ. Все пропало, мои нервы теперь целы. Спасибо ребятам! Был стук при торможении Купил Вольво, VOLVO XC 90. Сразу начал искать как и где проверить, отремонтировать и сделать полное техническое обслуживание Volvo XC 90 , так как покупал без проверки (понравилась цена). Обзвонил несколько официальных дистрибьюторов и сервисов. Везде какие-то заморочки, запись, время, цена. Но тут нашел вас. Видимо, вмешалось провидение, что сразу приехал к вам. Сделали полный список необходимого ремонта, все совпало с моим пониманием автомобилиста с 30 летним стажем. НИЧЕГО лишнего! Цены обрадовали. Совет - перед тем как покупать авто, приезжайте в Вольво и проверьте свою машину, и требуйте скидку на эту стоимость у старого хозяина. Цену зафиксировали, ребята сделали всё, что обещали. ТОЧНО И В СРОК! Отзыв по работе, уже после некоторого времени эксплуатации. Чистили топливную систему, меняли свечи и что-то там еще. Съездил в Питер и очень был удивлен!!! Расход топлива средний упал с 16 литров до 10, 5 литра. Город - трасса. Прошел 1000 км после чистки топливной системы. Техническое обслуживание Volvo XC 90 Добрый день! До знакомства ребятами из, обслуживался у официального дилера. Но гарантия закончилась и меня ни что не обязывало приезжать к официалам. Я долго подыскивал подходящий для меня и моего авто сервис, специализирующийся на автомобилях Volvo. Во время поиска прочитал много статей, много звонил, но безрезультатно. Хорошо, что на работе много коллег ездят на Volvo и один из коллег дал мне визитку ребят. Я позвонил и был приятно удивлен! Решил записаться на техническое обслуживание. Приехал и не пожалел! Хочу отметить профессионализм команды приятное общение и доступность цен на обслуживание автомобиля. Ребята, было мега-приятно с вами провести время! Дальнейшее сотрудничество обеспечено. Всем буду советовать только Я счастливый автовладелец Volvo S60 У меня S40 2.5T 2008 г.в. Долго искал сервис с адекватными ценами, набитыми лицами и руками. У ребят в этом плане все О.К. В опросной анкете клиента есть вопрос: «Порекомендуете ли Вы на наш сервис своим друзьям?». Если я найду тех, кто еще в не обслуживается из моих знакомых, то порекомендую. Качество и цену я тоже оценил на 5. Алексей С. Volvo S 40 2,5 T 2008 Всем владельцам Вольво добрый день! Хочу поделится своей историей.. У меня ХС70 2006 г.в. Я - второй владелец. Покупал у своего друга. На автомобиле проезжаю за год не много...сейчас пробег около 100 тысяч. Обслуживал раньше всегда на Северо-Западе Москвы, потому что там работал механиком мой приятель. Все было прозрачно и честно..Потом мой приятель от туда уволился. Я приехал на очередное годовое ТО+беспокоил небольшой стук на ямах. И тут мне сказали, что пора поменять пол машины: рейку, опоры двигателя..Скажу честно - расстроился. Решил проверить диагноз где-нибудь еще. Наткнулся на . Не знал, что в Мытищах, рядом, есть сервис Вольво. Все больше "универсальные". Первое впечатление осталось приятное. Адекватные ребята, приятное внутри помещение, хоть и снаружи выглядит не очень. В итоге порекомендовали поменять амортизатора передние. Я попросил поставить подешевле неоригинал. Предложили Сакс - дешевле и качественно. Заказали, приехал, поменяли. Все пропало. Мне кажется, что я нашел свой сервис. Надеюсь дальше ребята будут также добросовестно работать. Спасибо и удачи, . Андрей С. ХС70 2006 Уважаемые коллеги вольвоводы, хочу Вам выразить свое почтение и поделиться впечатления от посещения сервиса . Начну с того, что я сам работаю в автобизнесе, и занимаюсь эксплуатацией и ремонтом легковых автомобилей в промышленных масштабах, и не понаслышке знаю, что такое ремонт и обслуживание автомобилей. Как клиент – я очень придирчив к качеству сервиса. Компанию обнаружил в интернете случайно, когда искал сервис для замены масла в АКПП Вольво ХС-60, D-5, 2011 г.в. на машине пробег 62000 км и иногда коробка поддергивала при переключениях (машина жены). Летом, при включении «D» или «R» ощущались толчки в трансмиссии (особенность АКПП Aisin при работе в жаркую погоду), все это говорило о том, что пора менять масло в АКПП. Прежде чем принять решение ехать в Мытищи из Домодедово (более 100 км) , я обзвонил еще несколько сервисов, где стоимость работ и материалов была значительно выше, чем в по акции. Решение было принято, машину записал на 06.12.15 к 15-00. Подъехал в согласованное время, познакомился с мастером -приемщиком Михаилом. Проверили масло в АКПП на предмет необходимости замены, масло оказалось черное, это подтвердило мою уверенность в том, что масло необходимо было менять, но запаха гари в масле не чувствовалось, значит фрикционы и тормозные ленты– живые! Машину оставили на два-три часа, так как нужно было отъехать по делам. Через три часа вернулись, забирать автомобиль, масло заменено, в качестве бонуса – сбросили счетчик межсервисного интервала. Приятный, клиентоориентированный подход в работе со стороны сотрудников сервиса! Дружелюбная атмосфера, и небольшая, но очень уютная зона ожидания. Автомобиль после замены масла стал намного приятнее в управлении, мягче, пропали рывки и дергания в трансмиссии. Нам с женой очень понравилось в этом сервисе. Подводя итоги, могу сказать, что буду рекомендовать именно этот сервис для постгарантийного обслуживания автомобилей ВОЛЬВО! Если у кого-то возникнут сомнения, мол отзыв написали сами сотрудники сервиса, то мой телефон –, адрес электронной почты: , Вы можете позвонить мне, или написать, и я с удовольствием поделюсь с Вами своими впечатлениями от посещения . Молодцы, ребята, так держать! АКПП Вольво ХС-60 Хочу написать Вам отзыв о последнем ремонте машины Volvo XC60, коричневая, была проблема с поддергиванием двигателя. Хочу выразить огромную благодарность автосервису «Вольво ». Была в ремонте машина Volvo XC60, проблема с поддергиванием двигателя. В итоге сделали все быстро, качественно. Сотрудники внимательные и действительное делают все, чтобы клиент остался доволен. Приехал без записи, оставил машину, через несколько дней машина была готова. Очень приемлемые цены. Желаю сотрудникам «Вольво » держать марку. Я Вам очень благодарен и ценю Вашу работу. Volvo XC60 6.12.16 посетил Вольво !!! Владею хс70 2014г. ушел с гарантии с независимости.делал то на 55000км очень доволен работой мастера приемщика Алексея а также слесаря отдельное спасибо!!!в красном комбезе подьемник справа.доволен работой , рекомендовал своим друзьям владеющими вольвами!!!!с наступающим НГ!!!!до скорой встречи на то65000км.!!!!! Алексей. хс70 Начну с того, что давно знаю , незаменимого, на мой взгляд, члена это отличной команды!! Когда Михаил работал в других сервисах, я путешествовал за ним. Главное это человек, его отношение к тебе и к твоему автомобилю. Меня не смущает длиннющий путь от дома до сервиса, т. к. я знаю, что он того стоит. Доверяя состояние своего автомобиля этому человеку и всей команде VOLVO , я знаю, что все будет в норме. Уже больше пяти лет нас связывает доброе сотрудничество, дружба, назвать можно как угодно. Все проверяется временем, и я для себя все уже давным давно проверил. Могу сказать лишь одно: когда я везу свою вольво в VOLVO , я знаю, что там решат любою мою проблему и не разведут на бабки, если по простому! По моей рекомендации коллега с работы обслуживает у ребят свой XC 70, на днях друг привез в сервис XC 90. Ребятам из VOLVO большой привет и огромное спасибо! С уважением, Арт-директор VOLVO В октябре 2016 года я купил Volvo XC60 2009 года, пробег 87 300 км. Сразу встал вопрос, где проверить реальное состояние автомобиля и, в дальнейшем, обслуживать его. В интернете на форумах встретил упоминания о сервисном центре «Вольво ». Нашел сайт и ознакомился с перечнем работ, проводимых автосервисом и акциями, действующими в компании. Записался на бесплатную диагностику своего автомобиля по 52 точкам проверки. Так состоялось моё первое знакомство с «Вольво ». На диагностике были выявлены несколько моментов, которые следовало устранить для дальнейшей эксплуатации автомобиля. Что очень понравилось, никто ничего не навязывал, а просто разложили по приоритету неисправности, какие надо было устранить в первую очередь, а какие – во вторую. А окончательное решение было оставлено за мной. Так, в два этапа все неисправности были быстро и качественно устранены. Когда подошло время проведения планового ТО, сомнений, в какой автосервис ехать, не было. Качеством работы очень доволен, стоимостью услуг – тоже. Положительным моментом является и то, что здесь всегда дают советы, какие запчасти в каждом конкретном случае рекомендуется использовать при ремонте (оригинальные или аналоги). Также приятно удивили цены на установку дополнительного оборудования. Рекомендую всем владельцам автомобилей Volvo обратить внимание на этот автосервис! С уважением, Олег. Олег на Volvo XC - 60 Обратился впервые и был приятно удивлен! Сделали ТО за очень разумные деньги и быстро! Машину получил в идеально-чистом состоянии. Ребята, спасибо! Приеду снова! Спасибо, ребята, за ТО! Все время собираюсь оставить отзыв о Мега крутых парнях и Супер сервисе, но все время откладываю или забываю. Но вот и пришло время высказать все. Я владелец уже не первого супер авто-VOLVO. Попробовал практически весь модельный ряд от S-40 до XC-90. В данный момент являюсь счастливым обладателем Volvo S-60 2.5T AWD+, ну и, конечно же, клиентом . Кто ищет для своего коня достойное обслуживание ... даже не сомневайтесь, Вам именно сюда. Много где обслуживал свои авто, но тут ... в яблочко, соотношение цена/качество. Единственный минус - не всегда свободно ... надо записываться, да еще и приезжать ко времени. С этим, у меня лично проблемы((( При этом плюсов, хоть отбавляй. Не разводят на деньги (меняют то, что надо менять и не больше), не принуждают (как дилеры), дают право выбора (предлагают и оригинал и заменители), делают на совесть (видна работа на клиента), да и вообще отношение к клиенту такое, что хочется вернуться за любые деньги. Короче говоря, парни, респект Вам и уважуха! Я ваш на веки! Даже боюсь подумать, что будет если сменю авто с Volvo на что-либо еще. Бесконечно благодарен за все выполненные Вами ремонты, всех моих автомобилей! Буду Вас рекомендовать всем своим друзьям. А дилерам рекомендую приезжать время от времени, чтобы брать мастер-классы! Пацаны, вообще ребята ))) Второй раз приезжаю на ТО, машина ХС70 2011 год. Доволен. Цена, качество работ и, самое главное, отношением к Клиенту и Машине. Все устраивает. Из минусов - TV в комнате ожидания не появился. Ну и не всегда можно дозвониться с 1-го раза. Но это все к выполняемым работам не относиться. плановые ТО на ХС70 Популярные услуги Скачай наше мобильное приложение • Записаться на ТО • Заказать обратный звонок Контакты РЕМОНТ И ОБСЛУЖИВАНИЕ АВТОМОБИЛЕЙ VOLVO (ВОЛЬВО), БЕЗ ПЕРЕРЫВОВ И ВЫХОДНЫХ В МОСКВЕ И МО. • Категории услуг • Техническое обслуживание • Диагностика и допоборудование • Профилактические работы • Капитальный ремонт • Слесарный ремонт • Замена стекол и обработка кузова Популярные услуги • ТО • МАКПП • Редуктор • Промывка радиаторов • Замена колодок • Диагностика 52 точки Автосервис Вольво - копирование информации запрещено и защищено авторским правом. Политика конфиденциальности
денежные займы ангарск [url=http://anzhero-sudzhensk.online-zaim25.ru/]тут![/url]
Я просто в шоке. Кто их делал. [url=http://www.erorasskaz.ru/]порно рассказы[/url] [url=http://www.erorasskaz.ru/incest.html/]инцест рассказы[/url] [url=http://www.erorasskaz.ru/]эро рассказы[/url] [url=http://www.erorasskaz.ru/]эрорассказы[/url] [url=http://www.erorasskaz.ru/]порно истории[/url]
Товары и цены онлайн - sparkle-shop.ru [url=http://sparkle-shop.ru]More info!..[/url]
[img]http://nachastroika.ru/pictures/thumb/t1492269697kor.jpg[/img] Если вам понадобился строительный песок, то смело обращайтесь по поводу покупки и доставки в «strojtovary.ru». Наша компания реализует такие виды песка, как карьерный, речной, кварцевый, мытый, сеяный, а также песок на подсыпку и крупнозернистый. Строительный песок — это стратегический материал, который просто незаменим для строительства и ремонта в Ногинске. Компания сотрудничает только с крупными карьерами, поэтому весь песок, подлежащий реализации, соответствует ГОСТу 8736-93, а также технологическим и законодательным нормам. Компания работает как с частными лицами, так и с организациями и предприятиями. Районы доставки - Купавна, Ногинск, Балашиха и др. населенных пунктах Ногинского, Балашихинского, Люберецкого района Московской области Информация на странице - http://strojtovary.ru/nerud/rechnoj-stroj-pesok.html
Хай Нашел крутую вещь Биржа комментариев Вы можете купить комментарии для любого сайта https://vk.com/gdepost Подробнее смотрите по ссылке [url=https://www.youtube.com/watch?v=JBeAjbuliDY ]Аналоги биржи комментариев wpcomment[/url]
Вкуснейший экзотический плод - мангустин, стал настоящим открытием в диетологии! Он содержит РЕКОРДНОЕ количество полезных веществ, стимулирующих активное жиросжигание и снижающих вес! Сироп мангустина растопит до 10 кг жира за 2 недели! Спаситесь от ожирения и сократите риск инфаркта, диабета и гипертонии на 89%. Перейти на сайт: http://mangjoo77.mangoosteen.com/

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 Опрос

Вам подобається RAP?Антиинтересы

Календарь
Январь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua